Dijital ve iş kültür dergisi Digital Age olarak Digital Age Summit‘i bu yıl 10’uncu kez düzenlendi. “Next 10” temasıyla gerçekleştirdiğimiz etkinliğimizde dijital dünyanın gelecek 10 yılına odaklanan, bu kapsamda Türkiye ve dünyadan sektöre yön veren konuşmacılara ev sahipliği yaptıldı.

11-12 Mayıs tarihlerinde Four Seasons Bosphorus‘ta gerçekleşen Digital Age Summit’te Marketing & Business Technologies’in yanı sıra sanal gerçeklikle evrilen eğlence kültürü, veri egemenliğinde şekillenen iş modelleri ve akıllı kentlerle ilgili gelişmeler ele alındı. Konuşmacılarımız arasında ise Havas Media Group Global Strateji Başkanı Rori DuBoff, Sosyal Medya Kanaat Öneri ve Dijital Pazarlama Stratejisti Glen Gilmore, IBM Akıllı Şehirler Avrupa Başkan Yardımcısı Dr. Alexey Ershov, Sosyal Medya Stratejisti Richard Stacy, Microsoft İş Ortaklıkları Bölge Yöneticisi ve Davranış Bilimci Matt Wallaert, Forty Two’nun CEO’su ve Global Siber Güvenlik Çözümleri Uzmanı Menny Barzilay yer aldı.

Moderatörlüğünü teknoloji ve bilişim alanlarındaki yaptığı çalışmalarla tanınan Serdar Kuzuloğlu‘nun üstlendiği, dijital dünyanın gelecek 10 yılına odaklanarak insanların hayatlarını kökten değiştirebilecek dijital gelişmelere ışık tuttu.

« »
#DASummit18