Digital Age Summit Hakkında

Digital Age Summit olarak 2007 yılından beri, konu ve konuklarımızla dijital devrimin yarattığı yeni platformların nabzını tutuyor.

Digital Age Summit 2007 yılından bu yana; destek sağlayan 108 sponsoruyla, 24.000’ü aşkın katılımcıya ve 346 konuşmacıya ev sahipliği yaptı.

Her yıl farklı temalarla dijital dünyadaki dönüşümü gözler önüne seren ve sektöre öncülük eden Digital Age Summit; dijital pazarlama stratejilerinden sosyal medyaya, dijital reklamlardan internetin evrimine kadar bir çok konunun hayatımıza olan etkilerini masaya yatırdı.

Digital Age Summit 2016

Digital Age Summit 2016'ten akıllarda kalanlar

“Next 10”

Dijital iş ve kültür dergisi Digital Age tarafından ilk kez 2007’de gerçekleştirilen Digital Age Summit, 2016’da 10’uncu kez düzenlendi. Bu yılın teması Next 10 olarak berlirlendi. Dijital dünyanın son 10 yılında iz bırakan konulardan hareketle gelecek 10 yıla dair bir projeksiyon sunan etkinliğin alt ana başlıkları ise “Marketing & Business Technologies”, “Media & Content”, “Data & New Business” ve “Smart Cities & Life” olarak işlendi.

Digital Age Summit katılımcıları, bu 4 bölümde yaşanan gelişmelerin yakın gelecekte hayatımızı nasıl kökten değiştirdiğini ilk ağızlardan öğrenme imkanı buldu. Ayrıca bu yıl Digital Age Summit’te Marketing & Business Solutions başlığıyla, teknolojileriyle pazarlama çözümleri üreten firmalara bir araya gelme imkanı sundu.

Bilgi Formu

Digital Age Summit 2018 hakkında öğrenmek istedikleriniz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

#DASummit18