Aaron Stanton

VR HEALTH INSTITUTE, KURUCU DİREKTÖR

Aaron, VR sektöründe danışmanlık yapan bir yatırımcıdır ve VR Sağlık Enstitüsü'nün kurucusu ve yöneticisidir. Daha önce, 2014 yılında Apple'a satılan teknoloji tabanlı kitap analiz platformu BookLamp'i kurmuş ve yöneticiliğini üstlenmiştir. (https://techcrunch.com/2014/07/25/apple-booklamp/).

Ayrıca Aaron, QuiVr'ın (SteamVR'de çok oyunculu oyunlar arasında ilk 20’de yer almaktadır) İdari Yapımcısı, VR Caretakers'ta üst düzey yönetici olarak ve VR Arcades için içerik sağlayan en büyük dağıtım ağı SpringboardVR'nin Yönetim Kurulu'nda yer almaktadır. .

Aaron Stanton, bugüne kadar Londra, New York, Hong Kong, Almanya, Japonya ve Danimarka gibi yerlerde ve ayrıca Stanford Üniversitesi gibi kurumlarda teknolojik bozulma, oyun endüstrisi ve start-up’lar hakkında konuşmalar yaptı. Çalışmaları CNN, Mashable, TechCrunch, FastCompany, Popular Science, Macworld, Wired Magazine, CNET, Gigaom, ZDNET, PC World Magazine, NPR, Huffington Post, Seattle Times, ABC News gibi platformlarda yayınlandı..#DATS22

2007 yılından beri düzenlenen Digital Age Tech Summit teknoloji, dijital kültür ve iş dünyasını konu alan bir etkinliktir. Başlangıçta sadece dijital pazarlama ile ilgili konuların tartışıldığı etkinlik bugün; dijital devrimden akıllı şehirlere, marka güvenliği, yapay zeka, girişimcilik, dijital pazarlar, sosyal medyadan hayatımızı kolaylaştıran yeni teknolojilere kadar dijital dünyada yaşanan gelişmeleri ilk ağızlardan öğrenme imkanı sağlıyor.

KVKK Aydınlatma Metni| Çerez Politikası | Gizlilik Politikası

İLETİŞİM
ARŞİVLER
Copyright 2022 Digital Age Summit. All rights reserved