Gizem Kedici Özbayraç

ROCHE İLAÇ TÜRKİYE, İŞ, ÇEVİKLİK, DİJİTAL VE MÜŞTERİ DENEYİMİ LİDERİ

Gizem Kedici Özbayraç, IBM ve Reuters şirketlerinde 10 yılı aşkın yönetim danışmanlığı tecrübesi sonrasında, HSBC Bankasında 2 yıl süreyle dönüşüm yönetimi görevlerini sürdürdü. 2016'da Allianz Sigorta'da çalışmaya başlayan Gizem Özbayraç, 2018'den beri şirketin Çevik Dönüşüm Direktörlüğünü yönetmekteydi.

2019'dan beri Roche’un, İş Birimleri, Dijital, Çeviklik ve Müşteri Deneyimi Ülke Lideri olarak görev almakta ve şirketin, daha fazla hastaya, daha iyi ve hızlı çözümler üretebilmesi için yenilikçi ve çevik işleyişi benimsemesinde rol oynamaktadır.

Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) İktisat bölümü mezun olan Gizem Özbayraç, Bankacılık ve Finans yüksek lisans derecesini, University of Birmingham’da tamamlamıştır. #DATS22

2007 yılından beri düzenlenen Digital Age Tech Summit teknoloji, dijital kültür ve iş dünyasını konu alan bir etkinliktir. Başlangıçta sadece dijital pazarlama ile ilgili konuların tartışıldığı etkinlik bugün; dijital devrimden akıllı şehirlere, marka güvenliği, yapay zeka, girişimcilik, dijital pazarlar, sosyal medyadan hayatımızı kolaylaştıran yeni teknolojilere kadar dijital dünyada yaşanan gelişmeleri ilk ağızlardan öğrenme imkanı sağlıyor.

KVKK Aydınlatma Metni| Çerez Politikası | Gizlilik Politikası

İLETİŞİM
ARŞİVLER
Copyright 2022 Digital Age Summit. All rights reserved