Greg Lindsay

GAZETECİ, KENTSEL TASARIM UZMANI, FÜTÜRİST

Greg Lindsay,MIT bünyesindeki Future Urban Collectives Lab'in ve NewCities'in kıdemli üyesi olan bir gazeteci, kentsel tasarım uzmanı ve fütüristir. 

Şehirlerin, teknolojinin ve mobilitenin geleceği konusunda The New York Times, The Washington Post, The Wall Street Journal, The Guardian, USA Today, CNN, NPR ve BBC tarafından uzman olarak gösterildi. Aynı zamanda Singapur merkezli iklim danışmanlığı and jeo-strateji firması olan FutureMap'in ortağıdır. Birçok G20 üyesi devlet kuruluşunun yanı sıra Intel, Samsung, IKEA, Starbucks, Audi, Hyundai, Tishman Speyer, British Land, André Balazs Properties, Aldar, Emaar ve Expo 2020'ye danışmanlık yapmıştır. 

Çalışmaları Venedik Mimarlık Bienali'nde, Uluslararası Rotterdam Mimarlık Bienali’nde ve Habitat III'ta sergilenen Lindsay aynı zamanda A.B.D. Askeri Akademisi, OECD, Harvard Business School, MIT Media Lab ve the Aspen Ideas gibi pek çok kuruluşta şehircilik, mobilite, inovasyon ve küreselleşme üzerine konuşmalar yapmıştır.#DATS22

2007 yılından beri düzenlenen Digital Age Tech Summit teknoloji, dijital kültür ve iş dünyasını konu alan bir etkinliktir. Başlangıçta sadece dijital pazarlama ile ilgili konuların tartışıldığı etkinlik bugün; dijital devrimden akıllı şehirlere, marka güvenliği, yapay zeka, girişimcilik, dijital pazarlar, sosyal medyadan hayatımızı kolaylaştıran yeni teknolojilere kadar dijital dünyada yaşanan gelişmeleri ilk ağızlardan öğrenme imkanı sağlıyor.

KVKK Aydınlatma Metni| Çerez Politikası | Gizlilik Politikası

İLETİŞİM
ARŞİVLER
Copyright 2022 Digital Age Summit. All rights reserved