Murat Çağrı Süzer

Garanti BBVA Ödeme Sistemleri, Genel Müdür

Orta Doğu Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü'nden mezun olan Çağrı Süzer, INSEAD'da Fransa ve Singapur kampüslerinde öğrenim görmüş ve MBA derecesi almıştır.

Kariyerine 2006 yılında Danone'da başlayan Süzer, sırasıyla satış ve ticari pazarlama yöneticiliği yapmış; ardından 2008 yılında global bir danışmanlık şirketi olan McKinsey'de Danışmanlık görevini almıştır. 2008-2013 yılları arasında devam ettiği görevinde Kıdemli Danışman ve Proje Müdürü görevlerini üstlenmiştir. Bu yıllar içinde finans sektöründe Türkiye ve yurtdışında satış ve pazarlama, strateji, risk yönetimi, insan kaynakları, M&A gibi birçok alanda önemli projelerin yönetimini sağlamıştır.

2013 Mayıs ayı itibariyle Garanti BBVA Ödeme Sistemleri'nde Pazarlama Koordinatör'ü olarak göreve başlayan Çağrı Süzer, ürün yönetimi, CRM, dijital pazarlama, müşteri memnuniyeti süreç yönetimi sorumluluğunu üstlenmiştir.

2015 yılında Garanti BBVA Ödeme Sistemleri Dijital Kanallar ve Ticari Kart'lardan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı görevine atanan Çağrı Süzer sonrasında Garanti BBVA Ödeme Sistemleri Pazarlama'dan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı görevini üstlenmiştir. 2017-2020 yılları arasında BBVA Amerika’da Bireysel Bankacılık ’tan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Çağrı Süzer, Mayıs 2020 itibari ile Garanti BBVA Ödeme Sistemleri A.Ş Genel Müdür’ü unvanını almıştır.

Seyahat etmeyi ve balık tutmayı seven Süzer, evli ve iki çocuk babasıdır.#DATS22

2007 yılından beri düzenlenen Digital Age Tech Summit teknoloji, dijital kültür ve iş dünyasını konu alan bir etkinliktir. Başlangıçta sadece dijital pazarlama ile ilgili konuların tartışıldığı etkinlik bugün; dijital devrimden akıllı şehirlere, marka güvenliği, yapay zeka, girişimcilik, dijital pazarlar, sosyal medyadan hayatımızı kolaylaştıran yeni teknolojilere kadar dijital dünyada yaşanan gelişmeleri ilk ağızlardan öğrenme imkanı sağlıyor.

KVKK Aydınlatma Metni| Çerez Politikası | Gizlilik Politikası

İLETİŞİM
ARŞİVLER
Copyright 2022 Digital Age Summit. All rights reserved