Nur Kara

ROCHE TÜRKİYE, İLETİŞİM LİDERİ

Yaklaşık 15 yıldır farklı sektörlerde kurumsal iletişim rollerinde yer alan Nur Kara, lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi Latin Dilleri Edebiyatı ve Felsefe bölümünde tamamladı. 2004 yılında ise Londra Üniversitesi’nde Uluslararası Pazarlama Yönetimi eğitimi aldı.

Kurumsal iş hayatına ilk olarak DiaSa Sabancı’da Reklam ve Halkla İlişkiler Uzmanı olarak başlayan Nur Kara, yaklaşık 8 yıl DHL Express Türkiye’de Kurumsal İletişim Müdürü olarak çalıştı. 2019 yılından bu yana ise Roche Diagnostik Türkiye’nin hem iletişim çalışmalarına liderlik ediyor hem de şirketin çevik dönüşüm ekibinde Scrum Master olarak rol alıyordu. Nur Kara, son olarak, Roche Türkiye Kurumsal İletişim Lideri olarak Diagnostik ile birlikte İlaç iş biriminin de iletişim çalışmalarından sorumlu olarak görev yapıyor.#DATS22

2007 yılından beri düzenlenen Digital Age Tech Summit teknoloji, dijital kültür ve iş dünyasını konu alan bir etkinliktir. Başlangıçta sadece dijital pazarlama ile ilgili konuların tartışıldığı etkinlik bugün; dijital devrimden akıllı şehirlere, marka güvenliği, yapay zeka, girişimcilik, dijital pazarlar, sosyal medyadan hayatımızı kolaylaştıran yeni teknolojilere kadar dijital dünyada yaşanan gelişmeleri ilk ağızlardan öğrenme imkanı sağlıyor.

KVKK Aydınlatma Metni| Çerez Politikası | Gizlilik Politikası

İLETİŞİM
ARŞİVLER
Copyright 2022 Digital Age Summit. All rights reserved