Nurettin Erginöz

SABANCIDX, SİBER GÜVENLİK GRUP MÜDÜRÜ

17 yılı aşkın süredir dedike Siber Güvenlik alanında çalışmalarına devam eden Nurettin Erginöz, Avrupa ve MEA bölgelerinde bir çok yurt dışı kurumla çalışmayı deneyimlemiştir. Bir Türk Startup’ın başarı hikayesinde yer almış olan Erginöz, Lean ve Agile metodolojiler üzerinde çalışmaktadır. 

Başlıca ilgi alanları arasında; Güvenlik Operasyonları, Bulut Güvenliği, Olay Müdahale, Kırmızı/Mavi TakımHizmetleri, Siber Risk Yönetimi, Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemleri, Atak Modelleme, Siber Güvenlik Denetim yaklaşımları, Yönetilebilir Hizmetler gibi kavramlar yer almaktadır. Temmuz 2020 tarihinden bu yana SabancıDx bünyesinde görevini sürdürmektedir. Ayrıca profesyonel koç olarak iş yaşamına devam etmektedir.#DATS22

2007 yılından beri düzenlenen Digital Age Tech Summit teknoloji, dijital kültür ve iş dünyasını konu alan bir etkinliktir. Başlangıçta sadece dijital pazarlama ile ilgili konuların tartışıldığı etkinlik bugün; dijital devrimden akıllı şehirlere, marka güvenliği, yapay zeka, girişimcilik, dijital pazarlar, sosyal medyadan hayatımızı kolaylaştıran yeni teknolojilere kadar dijital dünyada yaşanan gelişmeleri ilk ağızlardan öğrenme imkanı sağlıyor.

KVKK Aydınlatma Metni| Çerez Politikası | Gizlilik Politikası

İLETİŞİM
ARŞİVLER
Copyright 2022 Digital Age Summit. All rights reserved