Raja Rajamannar

MASTERCARD, CMO

Unilever, Citigroup, Anthem ve MasterCArd gibi uluslararası büyük ölçekli kurumlarda yöneticilik tecrübesine sahip Dönüştürücü lider.

Rajamannar, halen MasterCard’ın Pazarlama ve İletişim Direktörü ve aynı zamanda Sağlık sektöründeki yeni iş alanlarını keşfetmeye ve geliştirmeye yönelik kurulan Sağlık Hizmeti Departmanı’nın başkanıdır. Önemli bir tecrübeye sahip olduğu diğer alanlar ise inovasyon, satış ve iş geliştirme, kurumsal büyüme (birleşme ve devralmalar), veri analitiği ve dijitaldir.

Farklı sektörlerdeki iş dönüştürme liderliği ve MasterCard’ın pazarlama ve marka dönüşümündeki rolü, onu küresel anlamda inovatif düşünceleriyle tanınan bir figür haline getirmiştir.

Aynı zamanda Bon Secours Mercy Health, New York City Ballet, Cintrifuse, ANA ve World Federation Advertisers (WFA) gibi kâr amacı gütmeyen kurumların yönetiminde yer almaktadır.#DATS22

2007 yılından beri düzenlenen Digital Age Tech Summit teknoloji, dijital kültür ve iş dünyasını konu alan bir etkinliktir. Başlangıçta sadece dijital pazarlama ile ilgili konuların tartışıldığı etkinlik bugün; dijital devrimden akıllı şehirlere, marka güvenliği, yapay zeka, girişimcilik, dijital pazarlar, sosyal medyadan hayatımızı kolaylaştıran yeni teknolojilere kadar dijital dünyada yaşanan gelişmeleri ilk ağızlardan öğrenme imkanı sağlıyor.

KVKK Aydınlatma Metni| Çerez Politikası | Gizlilik Politikası

İLETİŞİM
ARŞİVLER
Copyright 2022 Digital Age Summit. All rights reserved