Berkant Avcı

Yönetici Strateji Direktörü, Medina Turgul DDB

Yıldız Teknik Üniversitesi İktisat lisans eğitiminin ardından Galatasaray Üniversitesi’nde pazarlama iletişimi alanında yüksek lisans yaptı. Henüz 26 yaşındayken içinde yer aldığı kampanyalar, başta Cannes Lions ve Effie olmak üzere birçok ulusal ve uluslararası yarışmada ödüle layık görüldü.

28 yaşında Türkiye’nin ilk modern reklam ajanslarından Manajans J. Walter Thompson’ın strateji departmanına liderlik etmeye başladı. 2017’de MediaCat tarafından “yılın stratejisti” seçildi. Bir sonraki yıl “30 Yaş Altı 30 Yaratıcı” listesinde yer aldı.

Halihazırda Medina Turgul DDB’deki Yönetici Strateji Direktörü görevine ek olarak MediaCat’te yazılar yazıyor, Bilgi Üniversitesi’nde öğrencilere mentorluk desteği veriyor ve RV Next Board üyesi olarak görev alıyor.#DATS22

2007 yılından beri düzenlenen Digital Age Tech Summit teknoloji, dijital kültür ve iş dünyasını konu alan bir etkinliktir. Başlangıçta sadece dijital pazarlama ile ilgili konuların tartışıldığı etkinlik bugün; dijital devrimden akıllı şehirlere, marka güvenliği, yapay zeka, girişimcilik, dijital pazarlar, sosyal medyadan hayatımızı kolaylaştıran yeni teknolojilere kadar dijital dünyada yaşanan gelişmeleri ilk ağızlardan öğrenme imkanı sağlıyor.

Veri Politikası | Çerez Politikası | Gizlilik Politikası

İLETİŞİM
ARŞİVLER
Copyright 2020 Digital Age Summit. All rights reserved