SPONSORLUK

NEDEN SPONSOR OLMALISINIZ?

Digital Age Tech Summit’te 2007 yılından bu yana konu ve konuklarla dijital devrimin yarattığı yeni platformların nabzını tutarak dijital dünyanın en yaratıcı isimlerinin fikirlerine ev sahipliği yapıyor ve dijital dünyada yeni trendleri ve yaklaşımları sektörün gündemine taşıyoruz.

Yalnızca gündem yaratmakla kalmayıp markaların tüketicisiyle en etkili şekilde buluşmasını sağlıyor, birlikte çalıştığımız her markanın hedeflenen kitle ile etkileşime geçmesi için en uygun ortama sahip olmasını sağlıyoruz.

Branding

Digital Age Tech Summit, markanızın teknolojinin ve dijital dünyanın önemli bir bileşeni olarak konumlanmasını sağlayacak fırsatlar sunuyor. Bu kültürün gerçek zamanlı bir parçası olarak markanızın güncelliğini pekiştirebilir; sektörde ve bölgede yükselebilirsiniz.

3.000+ Katılımcı

Her yıl EMEA bölgesinden ve dünyanın dört bir yanından gelen 3.000’den fazla katılımcı ile bir araya gelin ve dijital alandaki profesyoneller ile etkileşim kurma fırsatını elde edin. Markanızın teknoloji ve dijitaldeki önerilerini, sektörün önde gelenleriyle paylaşın.

Medya Etkisi

Türkiye’nin ve dünyanın inovatif zihinlerini bir araya getiren Digital Age Tech Summit’te yer alarak markanızı teknolojinin ve dijital dünyanın önemli bir paydaşı olarak konumlandırın ve markanızı endüstride ve bölgede yükseltin.

Doğru Yönlendirme ve Uzmanlık

Digital Age Tech Summit uzman ekibinin markanıza en uygun önerileri sunmasına imkan tanıyın. Dijital dünyanın ihtiyaçlarına cevap verecek çok yönlü çözümleri elde edin ve yeni fırsatları yakalayın.

Networking ve VIP Paketleri

Hedef kitlenizle interaktif şekilde iletişim kurmanıza ve iş modelinizi geliştirmenize destek olacak partnerler ile tanışın. Marka temsilcilerinize özel ve iş alanınıza özgü seminerler verebilecek sektör liderleriyle bir araya gelin.

Deneyim

Potansiyel hedef kitlenizle anlamlı bağlar kurun ve binlerce insanın markanızla deneyim yaşama fırsatı edinmesini sağlayın. Markanızın ve ürünlerinizin hedef kitleye doğrudan ve en iyi şekilde ulaşmasını ve yaşamlarının bir parçası olmasını sağlayın.

Konuyla ilgili Aysun Zeren Kangı ile iletişime geçebilirsiniz.
aysunzeren@kapital.com.tr
0212 282 26 40/158

Copyright 2024 Digital Age Summit. All rights reserved

    Tanıtım Kiti

    Dokümanı indirmek için lütfen aşağıdaki bilgileri doldurunuz.