Burak Babacan

DIVERA AI KURUCU & CEO

Burak Babacan, büyüme stratejisi danışmanlık şirketi Divera AI’nın kurucusu ve CEO’sudur. Kurumsal sektörde 15 yıl profesyonel olarak çalıştıktan sonra, 2012 yılında odaklı bir vizyonla kendi danışmanlık şirketini kurdu. Şirketin odağı kuruluşundan beri değişmedi: insan kararlarının ardındaki “neden” sorusunun cevabını bulmak için teknolojiyi kullanmak.

Burak Babacan son 9 yılda, pazarlamadaki büyüme problemlerini çözmek için yapay zeka teknolojisini ve insan uzman iç görüsünü birleştiren çok güçlü bir yaklaşım geliştirdi. Kendi inovasyonunu kullanarak, çok zor büyüme vakalarını çözmek için Unilever, Arçelik Global, Nutricia Danone ve diğerleri ile çalıştı. Çalışmaları müşterilerinin satışlarının katlanmasını, dünyanın en iyi markalarını yenmelerini sağlayarak pazar lideri olmalarını ve rakiplerini geçerek büyüme şampiyonu olmalarını sağladı.#DATS22

2007 yılından beri düzenlenen Digital Age Tech Summit teknoloji, dijital kültür ve iş dünyasını konu alan bir etkinliktir. Başlangıçta sadece dijital pazarlama ile ilgili konuların tartışıldığı etkinlik bugün; dijital devrimden akıllı şehirlere, marka güvenliği, yapay zeka, girişimcilik, dijital pazarlar, sosyal medyadan hayatımızı kolaylaştıran yeni teknolojilere kadar dijital dünyada yaşanan gelişmeleri ilk ağızlardan öğrenme imkanı sağlıyor.

Veri Politikası | Çerez Politikası | Gizlilik Politikası

İLETİŞİM
ARŞİVLER
Copyright 2020 Digital Age Summit. All rights reserved