Duncan Stewart

DELOITTE CANADA, TMT ARAŞTIRMA DİREKTÖRÜ

Deloitte Kanada’da TMT (Teknoloji, Medya ve Eğlence & Telekomünikasyon) Research’ün direktörlüğünü üstlenen Duncan Stewart; tüketici ve iş teknolojileri, medya, eğlence ve telekomünikasyon konularında küresel çapta tanınan bir uzmandır. 2008 yılından bu yana Deloitte Global Research tarafından yayınlanan ve TMT alanındaki tahminlerin yer aldığı Predictions raporunun ortak yazarlarından biridir. Her yıl teknoloji, medya ve telekom sektöründeki en üst düzey markaların yöneticileriyle görüşmeler gerçekleştiren Stewart, bu görüşmelerde elde ettiği içgörüleri ortaya koyduğu işlere entegre eder.

 

Şirketler için olduğu gibi çeşitli etkinlikler için de konuşmalar yapan Stewart’ı sıklıkla geleceğe dair herhangi bir şey hakkında söyleşiler verirken görebilirsiniz.

 

TMT sektöründe 31 yıllık deneyimi bulunan Stewart, aynı zamanda teknoloji ve telekom sektöründe portföy yönetimi de yapmıştır. Canadian Technology Fund Manager of the Year ödülünü ilk yılında kazanan Stewart yatırımcılığı döneminde TMT sektöründeki kamuya açık ve özel şirketler için toplamda 2 milyar dolarlık fon tesis etmiştir.

 

CFA® (Chartered Financial Analyst) sertifikalı olan Stewart lisans derecesini Siyaset Bilimi alanında, British Columbia Üniversitesi’nden almıştır. #DATS22

2007 yılından beri düzenlenen Digital Age Tech Summit teknoloji, dijital kültür ve iş dünyasını konu alan bir etkinliktir. Başlangıçta sadece dijital pazarlama ile ilgili konuların tartışıldığı etkinlik bugün; dijital devrimden akıllı şehirlere, marka güvenliği, yapay zeka, girişimcilik, dijital pazarlar, sosyal medyadan hayatımızı kolaylaştıran yeni teknolojilere kadar dijital dünyada yaşanan gelişmeleri ilk ağızlardan öğrenme imkanı sağlıyor.

Veri Politikası | Çerez Politikası | Gizlilik Politikası

İLETİŞİM
ARŞİVLER
Copyright 2020 Digital Age Summit. All rights reserved