Gizem Turan Pazar

PepsiCo Türkiye, Strateji, İçgörü ve Dijitalden Sorumlu Kıdemli Direktör

 

Orta Doğu Teknik Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun olan Gizem Turan Pazar, ODTÜ Psikoloji Bölümünden Sosyal Psikoloji yüksek lisans, Northwestern Universitesi Kellogg School of Management’tan da MBA derecesine sahiptir.


İş hayatına L’Oreal Türkiye pazarlama departmanında başlayan Turan Pazar, McKinsey & Company şirketinin Chicago ofisinde kıdemli danışman olarak Fortune 500 şirketleriyle çalıştı. PepsiCo Türkiye bünyesine 2011 yılında Pazarlama Müdürü olarak katılan Turan Pazar, bu süre içerisinde pazarlama, strateji, transformasyon, satış strateji, içgörü, dijital gibi farklı fonksiyonların liderliğini üstlendi.


2017 yılından itibaren PepsiCo Türkiye İcra Kurulu üyesi olarak rol almaktadır ve PepsiCo Türkiye’nin orta ve uzun vade stratejisi gündemini yönetmektedir.

 


#DATS22

2007 yılından beri düzenlenen Digital Age Tech Summit teknoloji, dijital kültür ve iş dünyasını konu alan bir etkinliktir. Başlangıçta sadece dijital pazarlama ile ilgili konuların tartışıldığı etkinlik bugün; dijital devrimden akıllı şehirlere, marka güvenliği, yapay zeka, girişimcilik, dijital pazarlar, sosyal medyadan hayatımızı kolaylaştıran yeni teknolojilere kadar dijital dünyada yaşanan gelişmeleri ilk ağızlardan öğrenme imkanı sağlıyor.

Veri Politikası | Çerez Politikası | Gizlilik Politikası

İLETİŞİM
ARŞİVLER
Copyright 2020 Digital Age Summit. All rights reserved