Goetz Klingelhoefer

Stratejik Pazarlama Mühendisi, Danone

Kendini “Stratejik Pazarlama Mühendisi” olarak konumlandıran Goetz B2C pazarlamaya olan tutkusunu veri ve dijital çözümlerle birleştiriyor.

Goetz, Danone’nin global dijital ekibini yönetiyor. Kariyerine girişimcilikle başlayan Goetz, 16 yaşındayken ilk şirketini (bilgisayar donanımı). İkinci şirketini (bilgisayar oyunu dergisi) ise 18 yaşında kurdu. Bu iki şirket, Global Media adlı üçüncü şirketini kurmasında ona yardımcı oldu. 


Global Media; kendi veri merkezi olan ve kreatif, web sitesi geliştirme ve barındırma hizmetleri gibi alanlara odaklanan 150 kişilik bir şirketti. Global Media’yla 10 seneden sonra Electronic Arts’ın (EA) pazarlama direktörü olarak kurumsal hayatına başladı. Nike EMEA’da koşu ve spor kıyafetleri kategorisinin dijital direktörlüğünü yaptı.#DATS22

2007 yılından beri düzenlenen Digital Age Tech Summit teknoloji, dijital kültür ve iş dünyasını konu alan bir etkinliktir. Başlangıçta sadece dijital pazarlama ile ilgili konuların tartışıldığı etkinlik bugün; dijital devrimden akıllı şehirlere, marka güvenliği, yapay zeka, girişimcilik, dijital pazarlar, sosyal medyadan hayatımızı kolaylaştıran yeni teknolojilere kadar dijital dünyada yaşanan gelişmeleri ilk ağızlardan öğrenme imkanı sağlıyor.

Veri Politikası | Çerez Politikası | Gizlilik Politikası

İLETİŞİM
ARŞİVLER
Copyright 2020 Digital Age Summit. All rights reserved