Kamales Lardi

Kurucu, Lardi & Partner Consulting GmbH

Pek çok farklı sektörde 21 yıllık deneyimi olan Kamales, birikimini en yeni dijital ve teknoloji çözümleriyle birleştiriyor. Thinkers360 tarafından dijital dönüşüm alanında lider 10 global influencer ve düşünce Liderlerinden biri seçildi. 2012’de Lardi & Partner Consulting GmbH’i kurduğundan beri Avrupa, Asya ve Afrika’da pek çok şirkete danışmanlık yaptı.


Kamales yeni teknolojilerin dönüştürme etkisine gönülden inanıyor. Blockchain, yapay zeka, sanal ve artırılmış gerçeklik, 3D printing, IoT ve sensor teknolojileri ve robotik gibi alanlarda derin bilgi ve deneyimi olan Kamales, Durham University Business School MBA programında danışmanlık kurulu başkanlığı yapıyor.#DATS22

2007 yılından beri düzenlenen Digital Age Tech Summit teknoloji, dijital kültür ve iş dünyasını konu alan bir etkinliktir. Başlangıçta sadece dijital pazarlama ile ilgili konuların tartışıldığı etkinlik bugün; dijital devrimden akıllı şehirlere, marka güvenliği, yapay zeka, girişimcilik, dijital pazarlar, sosyal medyadan hayatımızı kolaylaştıran yeni teknolojilere kadar dijital dünyada yaşanan gelişmeleri ilk ağızlardan öğrenme imkanı sağlıyor.

Veri Politikası | Çerez Politikası | Gizlilik Politikası

İLETİŞİM
ARŞİVLER
Copyright 2020 Digital Age Summit. All rights reserved