Alperen Özkan

Johnson&Johnson, Tüketici Ürünleri Grubu, Türkiye Pazarlama Direktörü

İstanbul Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği mezunu olan Alperen Özkan tüketici ürünleri ve ilaç sektörünün önde gelen firmalarında, Türkiye ve İran’da marka yönetimi alanında üst düzey sorumluluklar aldı.

2018 yılında J&J bünyesine katılmasından bu yana, Neutrogena markasını ‘mega-brand’ olarak yeniden konumlandırarak üstlendiği lansmanlarla cilt bakım pazarında markanın 2. büyük oyuncu olmasında önemli katkıda bulundu.

Le Petit Marseillais lansmanı ve sonrasındaki çalışmaları ile Türkiye’yi pazar payı büyüklüğü sıralamasında J&J’in faaliyet gösterdiği bölgeler arasında 1. ülke konumuna getirdi.

 

Alperen Özkan, J&J Tüketici Ürünleri Grubu Pazarlama Direktörü olarak 2020 Ağustos ayından beri görev yapmakta.


#DATS22

2007 yılından beri düzenlenen Digital Age Tech Summit teknoloji, dijital kültür ve iş dünyasını konu alan bir etkinliktir. Başlangıçta sadece dijital pazarlama ile ilgili konuların tartışıldığı etkinlik bugün; dijital devrimden akıllı şehirlere, marka güvenliği, yapay zeka, girişimcilik, dijital pazarlar, sosyal medyadan hayatımızı kolaylaştıran yeni teknolojilere kadar dijital dünyada yaşanan gelişmeleri ilk ağızlardan öğrenme imkanı sağlıyor.

Veri Politikası | Çerez Politikası | Gizlilik Politikası

İLETİŞİM
ARŞİVLER
Copyright 2020 Digital Age Summit. All rights reserved