Anna Coote

NEW ECONOMICS FOUNDATION, BAŞ ARAŞTIRMACI

Anna Coote, New Economics Foundation’da (Yeni Ekonomi Vakfı: NEF) “Baş Araştırmacı”dır. Sosyal adalet, sürdürülebilir kalkınma, çalışma süresi, halk sağlığı politikası, halkın katılımı ve demokratik diyalog ve cinsiyet eşitliği konularında çok sayıda yayını bulunmaktadır.

King’s Fund’da Sağlık Politikası Direktörü, Kamu Politikası Araştırma Enstitüsü Direktör Yardımcısı, Diverse Productions’da güncel olaylar televizyon editörü ve New Statesman’da Editör Yardımcısı olarak görev yapmıştır. 2000’den 2009’a kadar İngiltere Sürdürülebilir Kalkınma Komisyonu’nda Sağlık Komiseri olarak görev yapmıştır.

Yakın zamanda yazdığı ya da ortak yazarı olduğu yayınları arasında “Dört Günlük Hafta İçin Durum”, “Evrensel Temel Hizmetler Vakası”, “Evrensel Temel Gelir: Bir Birlik Perspektifi” ve “Yeni Bir Sosyal Ortaklığın Oluşturulması” bulunmaktadır.#DATS22

2007 yılından beri düzenlenen Digital Age Tech Summit teknoloji, dijital kültür ve iş dünyasını konu alan bir etkinliktir. Başlangıçta sadece dijital pazarlama ile ilgili konuların tartışıldığı etkinlik bugün; dijital devrimden akıllı şehirlere, marka güvenliği, yapay zeka, girişimcilik, dijital pazarlar, sosyal medyadan hayatımızı kolaylaştıran yeni teknolojilere kadar dijital dünyada yaşanan gelişmeleri ilk ağızlardan öğrenme imkanı sağlıyor.

Veri Politikası | Çerez Politikası | Gizlilik Politikası

İLETİŞİM
ARŞİVLER
Copyright 2020 Digital Age Summit. All rights reserved