Dr. Sandhya Sriram

SHIOK MEATS / KURUCU ORTAK VE CEO

Doktor Sandhya Sriram Singapur merkezli Shiok Meats’in kurucu ortağı ve CEO’sudur. Kök hücre bilimcisi olan Dr. Sriram kas, yağ, hücre ve kök hücre konusunda 10 yılı aşkın deneyime sahiptir. Singapur’daki Nanyang Technological University’den doktora derecesini aldıktan sonra yine Singapur’daki A*STAR’da doktora sonrası çalışmalarına başlamıştır. Burada geçirdiği dört yılın ardından bir araştırma enstitüsünde iş geliştirme yönetimden sorumlu olmuş, bu sırada da Biotech In Asia ve SciGlo isimli 2 şirket kurmuştur.

Dr. Sriram’ın imzasını taşıyan girişimler kendisini Forbes’un Women in Tech listesine taşımıştır. Şimdilerde şirketin kurucu ortak ve CTO’su olarak görev alan Dr. Ka Yi Ling ile birlikte, kök hücre temelli et ürünleri geliştiren Singapur merkezli Shiok Meats’te çalışmalarını sürdürmektedir.#DATS22

2007 yılından beri düzenlenen Digital Age Tech Summit teknoloji, dijital kültür ve iş dünyasını konu alan bir etkinliktir. Başlangıçta sadece dijital pazarlama ile ilgili konuların tartışıldığı etkinlik bugün; dijital devrimden akıllı şehirlere, marka güvenliği, yapay zeka, girişimcilik, dijital pazarlar, sosyal medyadan hayatımızı kolaylaştıran yeni teknolojilere kadar dijital dünyada yaşanan gelişmeleri ilk ağızlardan öğrenme imkanı sağlıyor.

Veri Politikası | Çerez Politikası | Gizlilik Politikası

İLETİŞİM
ARŞİVLER
Copyright 2020 Digital Age Summit. All rights reserved