Işıl Karaaslan Yıldırım

Deeper, İş Geliştirme Direktörü

Ankaralı. Ankaralı olmayı da çok seviyor.

2012 yılında Bilkent Üniversitesi İşletme Bölümünden mezun oldu. Mezun olduktan 2 gün sonra İstanbul’a taşınıp dönemin en değerli girişimlerinden Markafoni’de dijital pazarlamacı olarak işe başladı.

Burada geçen 3 yıllık iş hayatı sonucunda hala verdiği pek çok kararı buradan öğrendiğini söylüyor. 

Sonrasında Hopi’nin lansman sürecinde yer aldı, app pazarlama dünyasına bu şekilde giriş yapmış oldu. Burada geçen 1.5 yılın ardından Turkcell’de BiP’in pazarlamasında görev aldı ve Turkcell kariyeri içerisinde yolu Blab ve Deeper ile kesişti. Yaklaşık 4 senedir de Deeper’da İş Geliştirme Direktörü olarak çalışıyor. 

Bütün bunların yanında 10 senedir HAKLI olduğuna inandığı konuları yazdığı bir bloğu (isilhakli.tumblr.com) ve şu an herkesin olduğu gibi yazmak istediği bir senaryosu var :)#DATS22

2007 yılından beri düzenlenen Digital Age Tech Summit teknoloji, dijital kültür ve iş dünyasını konu alan bir etkinliktir. Başlangıçta sadece dijital pazarlama ile ilgili konuların tartışıldığı etkinlik bugün; dijital devrimden akıllı şehirlere, marka güvenliği, yapay zeka, girişimcilik, dijital pazarlar, sosyal medyadan hayatımızı kolaylaştıran yeni teknolojilere kadar dijital dünyada yaşanan gelişmeleri ilk ağızlardan öğrenme imkanı sağlıyor.

Veri Politikası | Çerez Politikası | Gizlilik Politikası

İLETİŞİM
ARŞİVLER
Copyright 2020 Digital Age Summit. All rights reserved