Kristina Wilfore

Yalan Haberlerle Mücadele Uzmanı

Kristina, Strategic Victory Fund’da dezenformasyona karşı savunma stratejilerini yönetiyor, ABD’deki sivil toplum kuruluşları ve seçim paydaşlarının dezenformasyon kampanyalarını belirlemelerine, karşılık vermelerine ve engellemelerine yardımcı oluyor.


Bir uluslararası kalkınma profesyoneli olarak Kristina; Ukrayna, Sırbistan, Suriye, Kosova ve Kenya dahil olmak üzere 25 ülkede sivil toplum kuruluşları, siyasi partiler ve kadın meclis üyeleriyle çalıştı; dezenformasyonla savaşmak ve seçim dönemlerinde şiddeti azaltmak için pek çok davranış bazlı destek kampanyaları tasarladı. #ShePersisted akımının kurucusu, Global Gain’in yönetim kurulu üyesi ve Fatima’s Hand’in sunucusu.


George Washington University Elliott School of International Affairs öğretim üyesi.#DATS22

2007 yılından beri düzenlenen Digital Age Tech Summit teknoloji, dijital kültür ve iş dünyasını konu alan bir etkinliktir. Başlangıçta sadece dijital pazarlama ile ilgili konuların tartışıldığı etkinlik bugün; dijital devrimden akıllı şehirlere, marka güvenliği, yapay zeka, girişimcilik, dijital pazarlar, sosyal medyadan hayatımızı kolaylaştıran yeni teknolojilere kadar dijital dünyada yaşanan gelişmeleri ilk ağızlardan öğrenme imkanı sağlıyor.

Veri Politikası | Çerez Politikası | Gizlilik Politikası

İLETİŞİM
ARŞİVLER
Copyright 2020 Digital Age Summit. All rights reserved