Mundano

Sanatçı ve Aktivist

Mundano, Brezilyalı bir sokak sanatçısı ve aktivist. İnsanların çevrelerindeki problemleri kafa yormalarını sağlamaya çalışıyor. 2007 yılında Brezilya’da hurda ve geri dönüşümlü nesneleri toplayanların kullandığı tahta ve metal yük arabaları olan “carroças”’ları graffiti ile boyamaya başladı. 200 carroças boyayarak bu bilinmeyen kahramanları medyada görünülür kıldı. Mundano’nun bu çabaları “Pimp My Carroça” olarak bilinen bir projeye dönüştü. Pimp My Carroça dünyanın çeşitli şehirlerinde 170 hurda toplayıcısını 200 sokak sanatçısı ve 800 gönüllüyle buluşturdu.


Buna ek olarak, 2008’den beri Mundano seçimlerde Brezilya’nın sokaklarını kirleten seçim poster ve afişlerini ilham verici sanat eserlerine dönüştürüyor. 2014’teki seçimler için büyük plastik afişleri kocaman bir oy verme kabinine çevirdi.#DATS22

2007 yılından beri düzenlenen Digital Age Tech Summit teknoloji, dijital kültür ve iş dünyasını konu alan bir etkinliktir. Başlangıçta sadece dijital pazarlama ile ilgili konuların tartışıldığı etkinlik bugün; dijital devrimden akıllı şehirlere, marka güvenliği, yapay zeka, girişimcilik, dijital pazarlar, sosyal medyadan hayatımızı kolaylaştıran yeni teknolojilere kadar dijital dünyada yaşanan gelişmeleri ilk ağızlardan öğrenme imkanı sağlıyor.

Veri Politikası | Çerez Politikası | Gizlilik Politikası

İLETİŞİM
ARŞİVLER
Copyright 2020 Digital Age Summit. All rights reserved