Seçkin Çağlın

Garanti BBVA Ödeme Sistemleri, Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı

Boğaziçi Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği mezunu olan Seçkin Çağlın, Stanford Graduate School of Business'tan MBA derecesi almıştır.

Kariyerine 2009 yılında global bir danışmanlık şirketi olan McKinsey'de danışman olarak başlayan Seçkin Çağlın, 2009 - 2017 yılları arasında en son Proje Müdürü pozisyonunda görevini sürdürmüştür. Bu yıllar içinde McKinsey'nin İstanbul ve New York ofislerinde çalışan Seçkin Çağlın, Türkiye ve Amerika dahil birçok ülkede ana odağı bankacılık ve ödeme sistemleri olmak üzere farklı sektörde pazarlama, strateji, dijital ve analitik transformasyon, İK ve risk gibi birçok alanda projelerin yönetimini sağlamıştır.

Seçkin Çağlın 2017 Eylül itibariyle Garanti BBVA Ödeme Sistemleri Pazarlama'dan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı görevini üstlenmiştir.#DATS22

2007 yılından beri düzenlenen Digital Age Tech Summit teknoloji, dijital kültür ve iş dünyasını konu alan bir etkinliktir. Başlangıçta sadece dijital pazarlama ile ilgili konuların tartışıldığı etkinlik bugün; dijital devrimden akıllı şehirlere, marka güvenliği, yapay zeka, girişimcilik, dijital pazarlar, sosyal medyadan hayatımızı kolaylaştıran yeni teknolojilere kadar dijital dünyada yaşanan gelişmeleri ilk ağızlardan öğrenme imkanı sağlıyor.

Veri Politikası | Çerez Politikası | Gizlilik Politikası

İLETİŞİM
ARŞİVLER
Copyright 2020 Digital Age Summit. All rights reserved