İçerik Becerilerinizi ve Mühendisliği Birleştirin; Mesajınızın Etkisini Artırın!

Bugünün içerik yönetimi sistemleri düşündüğünüzün aksine size fayda değil zarar getiriyor olabilir. Etkili ortak referanslar yaratarak tüketici memnuniyetini ve satışları artırmanın ne kadar önemli olduğunu, pazarın önde gelen oyuncularına ait vakaları inceleyip bir kez daha göreceğiniz bir seminere davet ediyoruz sizleri. Bu seminerde, hem insanlar hem de makineler için daha etkili olabilecek içerikler geliştirebilmenin ne tür entegrasyon süreçlerine ve hangi yetkinlik alanlarının beslenmesine bağlı olduğuna yakından tanık olacaksınız.

Teknolojik Tsunami Yaklaşıyor

Son 20 yılda teknolojide yaptığımız hatalardan neler öğrenmeli ve önümüzdeki 5 yılı nasıl tasarlamalıyız? Teknolojik tsunami karşısında hala bir şansımız var mı yoksa şirketlerin ötesine geçerek zihinlerimizi de hack’lemeye başlamış bir dünyada doğru adımları atmak için geç mi kaldık?

Deneyim Tasarımına Akıllı ve Pratik Çözümler

Nesnelerin interneti sayesinde şirketler, sundukları özel ürünlerle tüketicilerinin hayatlarını kolaylaştırıyor, sahip olmaktan keyif aldıkları “kontrol” hissini pekiştiriyor. Elbette mükemmel ürün deneyimleri tasarlamak, kendi içinde fırsatlar kadar riskleri de barındırıyor. Örneğin donanıma ya da yazılıma ait bileşenler birbirinden bağımsız olarak, farklı ekipler tarafından değişen mekân ve hızlarda hayata geçiriliyor. Bu farklılıklar, tüketicinin ideal bir tatmin yaşamasının önüne geçiyor. Akıllı ürünler geliştirirken nelere dikkat etmeliyiz? Hangi çözüm yöntemlerini uygulamak daha kolay? Chakib Labidi, akıllı ev ürünleri için arayüz prototipleri tasarlamanın kilit noktalarını aralayacağınız bir seminere ev sahipliği yapıyor. Ürün arayüzü tasarımı yaparken, karşınıza çıkabilecek muhtemel sorunlar, bu sorunları giderecek pratik çözümler de seminerin bir parçası. Elinizdeki araçlardan en optimal şekilde fayda sağlayabilmenin yöntemlerini keşfedeceğiniz ve aklınızdaki fikirleri test edebileceğiniz bu semineri kaçırmayın!

Bir Sonraki Adımımız Ne Olmalı? Tüketici Teknolojisi ve Dijitalde Yeni Trendler

Gelecek öngörülerinin kutsal kitabı sayılabilecek JWT Intelligence imzalı The Future 100 raporuna yakından bakıyoruz. Bu yıl tüketici teknolojisi ve dijitalde bizi bekleyen uzunca bir liste var: Teknolojik esenlik, etik teknolojiler, ses temelli yeni teknolojilerin yükselişi, sanal trend belirleyiciler, mecra dönüşümleri, 5G, nesnelerin interneti ve tüketici davranışlarıyla kültürümüzü etkileyen diğer gelişmeler… Bu sunumda, 2019 yılını şekillendirecek bu trendlerin neden dikkate alınmaları gerektiğine yönelik kapsamlı açıklamalar yapacağız.

Copyright 2024 Digital Age Summit. All rights reserved