ARIANNA HUFFINGTON

The Huffington Post Kurucusu ve Genel Yayın Yönetmeni

Arianna Huffington, siyaset, ekonomi, medya ve kamu politikaları üzerine yapılan ulusal görüşmeleri de şekillendiren en etkili isim. Bir girişimci ve lider yönetici olarak Huffington, günümüz iş hayatının durumu ve finansal politikamızın ekonominin geleceği üzerindeki etkilerine yönelik yetkin bir bakış açısı sağlıyor.

Küresel liderler ve iş dünyası liderlerine ulaştığı gibi Washington’ın önemli karar mercilerine de ulaşması, onun günümüzün gelişmelerine, kültürüne ve siyasetine dair işlerin iç yüzünü gösteren taze bir bakış açısı kazanmasını sağladı. Kesinlikle herkesin okuması gereken Huffington Post’un kurucu ortağı ve genel yayın yönetmeni olarak tanıdığımız Arianna Huffington, Time dergisinin yılda bir kez dünyanın en etkileyici isimlerini seçtiği TIME 100 listesine, Financial Times’ın “On yıla şekil veren 50 Kişi” listesine, Newsweek’in “On yılın En Başarılı 10 düşünce lideri” arasına ve Forbes’un “Medyada en etkili kadınlar” listelerine girerek dünya çapında bir övgü kazandı.

Son kitabı Third World America: How Our Politicians Are Abandoning the Middle Class and Betraying the American Dream de dahil toplam 13 kitabın yazarı. Ayrıca Mary Matalin ile beraber günümüzün sohbetlerine şekil veren gündem maddelerini her açıdan analiz ettikleri Both Sides Now adlı radyo programını sunuyor.


Copyright 2024 Digital Age Summit. All rights reserved