CHRIS BROGAN

Human Business Works Başkanı

Chris Brogan Amerikalı yazar, gazeteci, pazarlama danışmanı ve sosyal medya pazarlaması konusunda konuşmalar veren uzman bir isimdir.
Brogan’ın Julien Smith ile kaleme almış olduğu kitabı “Trust Agents: Using the Web to Build Influence, Improve Reputation, and Earn Trust” New York times bestseller’ı olmuş, ayrıca Wall Street Journal bestseller listesine girmiştir. (#8) Amazon top 100 listesinde ise 30. Sıradadır. Chris’in ikinci kitabı “Social Media 101: Tactics and Tips to Develop Tips to Develop Business Online” (John Wiley&Sons) da oldukça büyük başarı yakaladı.
Brogan Entrepreneur dergisi için yazılar yazdı. Blog’u chrisbrogan.com Advertising Age Power150 listesinde ilk 5’e yükseldi. Blogging, sosyal medya, sosyal networking, podcasting, video (net üzerinde) konularıyla ilgili olan kişileri biraraya getiren bir seri program PodCamp’i piyasaya sürdü. (unconference serileri)
Chris Brogan 2008 yılında the Mass High Tech All Stars ödülünü kazandı.
Chris Brogan Human Business Works’ün başkanıdır ve Kitchen Table Companies’in kurucusudur. HubSpot’un danışman kurulunda görev almaktadır.

Copyright 2024 Digital Age Summit. All rights reserved