Işıl Karaaslan Yıldırım

Deeper, İş Geliştirme Direktörü || Business Development Director, Deeper

Ankaralı. Ankaralı olmayı da çok seviyor.

2012 yılında Bilkent Üniversitesi İşletme Bölümünden mezun oldu. Mezun olduktan 2 gün sonra İstanbul’a taşınıp dönemin en değerli girişimlerinden Markafoni’de dijital pazarlamacı olarak işe başladı.

Burada geçen 3 yıllık iş hayatı sonucunda hala verdiği pek çok kararı buradan öğrendiğini söylüyor. 

Sonrasında Hopi’nin lansman sürecinde yer aldı, app pazarlama dünyasına bu şekilde giriş yapmış oldu. Burada geçen 1.5 yılın ardından Turkcell’de BiP’in pazarlamasında görev aldı ve Turkcell kariyeri içerisinde yolu Blab ve Deeper ile kesişti. Yaklaşık 4 senedir de Deeper’da İş Geliştirme Direktörü olarak çalışıyor. 

Bütün bunların yanında 10 senedir HAKLI olduğuna inandığı konuları yazdığı bir bloğu (isilhakli.tumblr.com) ve şu an herkesin olduğu gibi yazmak istediği bir senaryosu var 🙂

||

Proud to be from Ankara. She studied business at Bilkent University. After graduation, she moved to Istanbul to work at the digital marketing department of Markafoni. She helped launch Hopi. She then moved on to work on marketing at Turkcell. For the last 4 years, she’s been working as a Business Development Director at Deeper. She also manages her own blog (isilhakli.tumblr.com)


Copyright 2024 Digital Age Summit. All rights reserved