Doğutan Ülgen

ROCHE DİAGNOSTİK TÜRKİYE, SAĞLIK ÇÖZÜMLERİ GELİŞTİRME DİREKTÖRÜ

Hacettepe Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümü mezunu olan Doğutan Ülgen, aynı üniversitede Kimya Mühendisliği alanında yüksek lisansını tamamladı. 2005 yılında Uygulama Uzmanı olarak katıldığı Roche Diagnostik Türkiye’de farklı alanlarda ve ürün gruplarında Ürün Müdürlüğü yaptı. 2015 yılından itibaren kariyerine GE Healthcare Türkiye şirketinde devam eden Ülgen, Biyoproses, Hücre Tedavisi, Genomik ve Hücresel Araştırmalardan Sorumlu Kıdemli Pazarlama Müdürü ve sonrasında Global Müşterilerden Sorumlu Kıdemli Pazarlama Müdürü olarak görev yaptı.

17 yılı aşkın süredir sağlık sektöründe tıbbi cihaz (in-vitro diagnostik) ve ilaç alanlarında farklı görevler alan Ülgen, 2020 yılından bu yana Roche Diagnostik Türkiye’nin Sağlık Çözümleri Geliştirme Direktörü olarak görevini sürdürüyor.#DATS22

2007 yılından beri düzenlenen Digital Age Tech Summit teknoloji, dijital kültür ve iş dünyasını konu alan bir etkinliktir. Başlangıçta sadece dijital pazarlama ile ilgili konuların tartışıldığı etkinlik bugün; dijital devrimden akıllı şehirlere, marka güvenliği, yapay zeka, girişimcilik, dijital pazarlar, sosyal medyadan hayatımızı kolaylaştıran yeni teknolojilere kadar dijital dünyada yaşanan gelişmeleri ilk ağızlardan öğrenme imkanı sağlıyor.

KVKK Aydınlatma Metni| Çerez Politikası | Gizlilik Politikası

İLETİŞİM
ARŞİVLER
Copyright 2022 Digital Age Summit. All rights reserved