Dr. Bilge Terzioğlu

Twentify, İçgörü Direktörü

2005 yılında DEÜ iktisat bölümünü bitirdikten sonra yüksek lisansını tamamladığı Ege Üniversitesi’nde araştırma görevlisi olarak çalışmıştır. Doğrudan yabancı yatırımlar ve dış ticaret konularında araştırmalar yayınlamıştır. 2014'te "Empatik Eğilimlerin Ötekini Gözeten İktisadi Davranışlara Etkisi" tezi ile doktor unvanı almıştır.

2012'den itibaren akademik çalışmalarının ve derslerin yanı sıra çeşitli araştırma şirketlerine toplumsal ve ekonomik analizler hazırlamış, doktora sonrasında önde gelen FMCG, enerji ve teknoloji şirketleri ile ulusal ve uluslararası kamu kuruluşlarının ad hoc kantitatif ve kalitatif çalışmalarını yönetmiştir.


2020 ile birlikte Twentify İçgörü Direktörü olarak araştırmaya devam ediyor. #DATS22

2007 yılından beri düzenlenen Digital Age Tech Summit teknoloji, dijital kültür ve iş dünyasını konu alan bir etkinliktir. Başlangıçta sadece dijital pazarlama ile ilgili konuların tartışıldığı etkinlik bugün; dijital devrimden akıllı şehirlere, marka güvenliği, yapay zeka, girişimcilik, dijital pazarlar, sosyal medyadan hayatımızı kolaylaştıran yeni teknolojilere kadar dijital dünyada yaşanan gelişmeleri ilk ağızlardan öğrenme imkanı sağlıyor.

Veri Politikası | Çerez Politikası | Gizlilik Politikası

İLETİŞİM
ARŞİVLER
Copyright 2020 Digital Age Summit. All rights reserved