AYŞENUR EVCİL

Bölge Dijital Dönüşüm Direktörü BSH Ev Aletleri

BSH Ev Aletleri bünyesinde Bölgesel Dijital Dönüşüm Direktörü olarak görev alan Ayşenur Evcil, 89 ülkeyi (Türkiye, Ortadoğu, Afrika ve Bağımsız Devletler Topluluğu) kapsayan T-MEA-CIS Bölgesinde dijital strateji ve dönüşüm alanlarında liderlik yapıyor. Tüketici ürünleri, perakende, finansal hizmetler, dijital yayıncılık ve medya sektörlerinde 17 yıllık global deneyime sahip olan Ayşenur, bu sektörlerde entegre müşteri odaklı pazarlama stratejileriyle markalaşma, e-ticaret ve doğrudan pazarlama alanlarında birçok başarılı projeye yön verdi.

BSH ailesine katılmadan önce, Accenture Dijital Türkiye’de Dijital Pazarlama, Satış ve Analitik Ülke Lideri olarak görev yaptı. Bu süre zarfında Türkiye’nin önde gelen finansal hizmetler, telekomünikasyon, ambalajlı tüketim malları ve perakende şirketleri için geliştirilen büyüme ve karlılık odaklı karmaşık dijital dönüşüm danışmanlığı projelerine liderlik etti.

Öncesinde, Eaglemoss Inc’te ABD Bölge CEO’su olarak görev yapan Ayşenur, bu pozisyonda global dijital ürün ve servis ağının geliştirilmesi, yeni iş modellerinin ve kanalların yaratılmasına ön ayak oldu.

Eaglemoss’a katılmadan önce, ABD’de Citigroup, Kraft Foods, ve IMP Inc.’te stratejik üst düzey yönetim kademelerinde görev aldı. Bu sorumlulukları çerçevesinde sektördeki iş yapış şekillerini yeniden tanımlayarak, veriye dayalı iş stratejilerinin geliştirilmesini sağlayacak çalışmalar yaptı; kişiselleştirilmiş dijital çözüm, platform ve servislerin diğer sektörlerden tüketicilere sunulması amacıyla farklı programları başarıyla hayata geçirdi.

 

Lisans eğitimini Boğaziçi Üniversitesi İktisat Bölümü’nde tamamlayan Ayşenur, ardından New York’taki Baruch College Zicklin İşletme Okulu’nda Pazarlama ve Uluslararası İş İdaresi dalında MBA derecesi aldı.

 


DİĞER KONUŞMACILAR

JIMMY WALES
plus

JIMMY WALES

WIKIPEDIA

CHRISTOPHER WYLIE
plus

CHRISTOPHER WYLIE

Milenyumun En Havalı Muhbiri

FRANCESCA BRIA
plus

FRANCESCA BRIA

Italıan Innovatıon Fund

JAMIN HEGEMAN
plus

JAMIN HEGEMAN

SERVICE DESIGN NETWORK

MICHAEL SCHRAGE
plus

MICHAEL SCHRAGE

MIT SLOAN SCHOOL

RUDY DE WAELE
plus

RUDY DE WAELE

İş Tasarım Stratejisti, Yazar

CANAY ATALAY
plus

CANAY ATALAY

CHILDREN FIRST WORLD

HALUK LEVENT
plus

HALUK LEVENT

AHBAP

PETE JENKINS
plus

PETE JENKINS

Oyunlaştırma Stratejisti ve Mentor

MARTIN KUNZE
plus

MARTIN KUNZE

Seramik Mimarı & Kütüphaneci

MARCO MÄKINEN
plus

MARCO MÄKINEN

TBWA \ Helsinki

BEYZA KAPU
plus

BEYZA KAPU

 L’Oréal

NÜZHET ALGÜNEŞ
plus

NÜZHET ALGÜNEŞ

Clue Istanbul

RICHARD NORTON
plus

RICHARD NORTON

Tıny Gıant

Copyright 2018 Digital Age Summit. All rights reserved